Konstantīns +371 26644612;

Jaunumi

Problēmas, kas saistītas ar būvmateriāliem, ātri tiek atrisinātas uzņēmumā "KASTOS"

Vēlaties uzsākt būvniecību, labiekārtot teritoriju, bet nezināt, kur dabūt materiālus? Uzņēmums “KASTOS” realizē par pieņemamām cenām augstas kvalitātes būvniecības, ainavu dizaina un augsnes ražīguma paaugstināšanas materiālus.

 

Mēs Jums palīdzēsim labiekārtot teritoriju

Kārtīgs īpašnieks katru vasaras dienu izmanto savas teritorijas labiekārtošanai. Šis ir optimālais laiks, lai uzlabotu ceļu infrastruktūru, veiktu montāžas un celtniecības, un plānošanas darbus. Nedrīkst aizmirst par to, ka jāpļauj zālājs.

Uzņēmums “KASTOS” piedāvā efektīvu sagatavošanos pirms būvdarbiem

Vasara ir ideāls laiks celtniecības darbiem. Diemžēl ne vienmēr tos ir iespējams izpildīt pašiem, jo tas ir diezgan sarežģīts un atbildīgs process. Lai sapņi piepildītos, ieteicams sazināties ar KASTOS. Tas nodrošina plašu pakalpojumu klāstu, ieskaitot:

Vasarnīcu sezona un būvniecības sezona ir atklāta!

Iestājoties siltam laikam, ir pienācis laiks uzsākt celtniecības un lauku darbus. Plānojat kaut ko grandiozu vai vienkārši nolēmāt labiekārtot teritoriju? Jums noderēs augstas kvalitātes beramie celtniecības materiāli. Piedāvājam iegādāties smiltis, melnzemi, granti, oļus, graviju ar ērtu un lētu piegādi Latvijas teritorijā.

Laiks būvēt!

Pavasaris ir lielisks laiks, lai sāktu celtniecību. Būvniecības sezona jau ir sākusies, un, ja Jums ir grandiozi plāni, tad labāk sākt to realizāciju jau šodien!

Karjera smiltis. Skalotās smilts izmantošanas jomas

Skalotas smiltis ir ļoti populārs materiāls, ko izmanto piemājas teritoriju labiekārtošanas darbos. Biežāk, tās ir paredzētas dārza teritoriju nodalīšanai un piemājas celiņu noformēšanai.

Oļu izmantošana dārza labiekārtošanā

Jūsu dārzam ir nepieciešamas dažas pārmaiņas? Dažādas formas, izmēra un krāsas oļu izmantošana dārzā spēs palīdzēt šajā jautājumā.

 

Kā pareizi izmantot melnzemi

Mūsu uzņēmumā Jūs jau šodien izdevīgi varat iegādāties auglīgu melnzemi, un rīt Jūsu dārzs dāsni pateiksies par to.

Zāles pļaušana

Uzņēmums Kastos kvalitatīvi izpildīs zālāja pļaušanas darbus.
Var likties, ka nopļaut zāli ir diezgan vienkārši, tomēr patiesībā tas ir diezgan grūts uzdevums, kura izpildes laikā var saskarties ar virkni grūtību.

Oļi

Oļi ir brīnišķīgs dekoratīvs materiāls, kas ir plaši izplatīts ainavu dizainā. Šis unikālais materiāls var tikt izmantots dažādu vides elementu projektēšanā.

Šķembas

Šķembas ir dabisks, neorganisks beramais materiāls. Derīgais izraktenis, ko iegūst dabiskajos apstākļos vai mehāniski drupinot dažādus akmens veidus.

Pavasaris ir skaists gadalaiks!

Pavasaris ir skaists gadalaiks! Daba mostas pēc aukstās ziemas un pienāk labvēlīgs laiks kārtējai vasarnīcu sezonas atklāšanai. Tas ir laiks, kad aug pieprasījums pēc celtniecības materiāliem un melnzemes.

 

Būvniecības sezona nav aiz kalniem!

Ziema vēl nav galā, bet būvniecības sezona nav aiz kalniem!

Karjera smiltis

Uzņēmums Kastos par pieņemamu cenu pārdod skalotas smiltis, kas paredzētas ceļu
būvniecībai, māju pamatu likšanai, zemes gabala līmeņa paaugstināšanai.

Kā teodolīts aizvieto vairākus darba rīkus būvniecības laikā.

Teodolītu, skaitļošanas ierīci, var salīdzināt ar celtniecības tahometru – to funkcijas un rādījumu precizitāte ir vienāda, tikai izmantot teodolītu ir daudz vieglāk.

Esam paplašinājuši karjeru

Esam paplašinājuši karjeru "Jaunviesītes" un divas reizes palielinājuši iegūstamo būvmateriālu daudzumu.

Akcija

Mazgātas smiltis ceļu būvei, pamatu aizpildei, zemes gabala līmeņa paaugstināšanai, par cenu 3,2 €/m3

Mēs veicām zīmola maiņu

Attīstība ietver dažādas izmaiņas, tāpēc 2016. gada jūlijā „KASTOS” veica zīmola maiņu. Tā rezultātā tika radīts jauns korporatīvais stils un mājaslapa.