Konstantīns +371 26644612;

Uzņēmums “KASTOS” piedāvā efektīvu sagatavošanos pirms būvdarbiem

Vasara ir ideāls laiks celtniecības darbiem. Diemžēl ne vienmēr tos ir iespējams izpildīt pašiem, jo tas ir diezgan sarežģīts un atbildīgs process. Lai sapņi piepildītos, ieteicams sazināties ar KASTOS. Tas nodrošina plašu pakalpojumu klāstu, ieskaitot:

• zāles pļaušana;

• pamatu aizpildīšana;

• pievedceļu izbūve;

• bedru rakšana;

• spectehnikas noma utt.

Bez pienācīgi aprīkotiem pievedceļiem ir ārkārtīgi grūti iedomāties tālāku būvniecību. Tie ir paredzēti atkritumu izvešanai, personāla nogādāšanai. Turklāt piebraucamie ceļi tiek izmantoti nepieciešamo būvmateriālu pārvadāšanai. Tajos ietilpst smiltis, visu frakciju šķembas, oļi, grants utt.

Lai uzlabotu zemes gabalu, kura teritorijā tiek plānota ēkas celtniecība, jāpasūta arī auglīga melnzeme. Auglīga, ar humusu bagāta zeme paredzēta siltumnīcu piepildīšanai, augsnes līmeņa paaugstināšanai, augsnes maisījumu sagatavošanai utt.

Lai paātrinātu konstrukciju celtniecības procesu, ieteicams iznomāt īpašu spectehniku. Kompānija KASTOS piedāvā sūkņus, pļāvējus, iekrāvējus, ekskavatorus un citu aprīkojumu. Īrējot tos, klients izdarīs pareizo izvēli. Visa spectehnika tiek regulāri pārbaudīta. Uzņēmumam ir pieejams tikai moderns un daudzfunkcionāls aprīkojums, ko raksturo augsta veiktspēja.

Lai uzzinātu vairāk par sniegtajiem pakalpojumiem un cenām, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni: +371 282 555 42