Konstantīns +371 26644612;

Zāles pļaušana, sniega tīrīšana

Zāles pļaušana

No pirmā acu uzmetiena varētu šķist, ka pļaut zāli ir pietiekami viegli, bet patiesībā, šī nodarbe var izraisīt dažādas problēmas, it īpaši, ja Jūs darāt to pirmo reizi. Dažādi lēti trimeri dārzam bieži vien ir paredzēti, lai sistemātiski pļautu zālienu (apmēram reizi nedēļā). Ja zāle tika nopļauta vairāk nekā pirms divām nedēļām, darboties ar trimeri ir praktiski neiespējami.

Mūsu speciālisti palīdzēs Jums izvairīties no šādām grūtībām. Zāles pļaušanai mēs izmantojam traktoru ar pļaušanas rotāciju (platums 1,9 m), kas viegli tiek galā ar līdz 30-40 mm biezu pamežu.

 

Sniega tīrīšana

Sniega tīrīšana ziemā ir pasākumu komplekss, kas ir tieši saistīts ar sniega tīrīšanu un sniega masas izvešanu no klienta teritorijas uz speciālām utilizācijas vietām. Bieži vien ar sniega masu uzkopšanu nodarbojas pilsētas komunālais dienests, bet lielā darba slodzes dēļ, tie ne vienmēr spēj ātri iztīrīt daudz teritoriju. Šī iemesla dēļ daudzi privātie uzņēmumi un privātpersonas meklē palīdzību pie specializētām organizācijām, kas nodrošina sniega masas tīrīšanu, atbrīvojumu no ledus un citiem atkritumiem. Izvēloties šādu pakalpojumu sniedzēju, mēs nedrīkstam aizmirst, ka darbu izpildītājam ir pienākums atbilst daudzām prasībām, kas attiecas uz viņa kvalifikācijas līmeni. Viens no tiem ir specializēta tehnika un sniega tīrīšanas iekārtas, kā arī kvalificētu vadītāju-apkopēju pieejamība.

"KASTOS" visus darbus veic rūpīgi un efektīvi, kā arī rūpīgi un saudzīgi attiecas pret arhitektūras elementiem, žogiem un elementiem, kas ir apslēpti zem sniega slāņa.