Konstantīns +371 26644612;

Grunts plānojums

Kas ir grunts plānojums?

Ja zemes īpašnieks nav apmierināts ar zemes reljefu, tiek veikti grunts plānojuma darbi. Tas nozīmē, grunts plānojums ir process, kad mākslīgi tiek mainīts vietas reljefs. Šāds darbs ir nepieciešams, lai radītu labākus apstākļus, sakaru izvadei, vai lai sniegtu zemes gabalam skaistāku izskatu. Purvu drenāžu, apūdeņošanu, u.c. darbus veic ar grunts plānojuma palīdzību. Tieši tāpat tiek izveidots neliels slīpums, lai regulētu lieko mitrumu augsnē.

 

Plānošanas posmi

Plānošana ir process, kuras laikā tiek veikti dažādi darbu veidi. Tie parasti ir iedalīti darbu posmos. Reljefa novērtējums, pateicoties kuram ir iespējams izprast, kādi papildus darbi ir nepieciešami, kā arī ir nepieciešams izstrādāt rasējumu un darbu plānu.

Zemes gabala novērtējums - nākamais solis. Tas ļauj novērtēt darbu apjomu, veikt atzīmes, un pēc tam novākt celmus, aizpildīt gravas, veikt zemes gabala terasēšanu.

Plānojums un atkritumu izvešana - nākamais posms.

Pēdējais posms – aizbēršana ar smiltīm vai grunti, sagatavošana zāliena stādīšanai.

Mūsu speciālisti veic visus darbus. Mēs veicam grunts plānojumu ātri un efektīvi. Ar to palīdz tikt galā universāls Cat iekrāvējs, ievērojami atvieglojot plānošanu.