Konstantīns +371 26644612;

Karjera smiltis. Skalotās smilts izmantošanas jomas

Skalotas smiltis ir ļoti populārs materiāls, ko izmanto piemājas teritoriju labiekārtošanas darbos. Biežāk, tās ir paredzētas dārza teritoriju nodalīšanai un piemājas celiņu noformēšanai. Ainavu dizaina darbiem ir ieteicams iegādāties smiltis maisos. Ceļu darbiem un būvniecības vajadzībām, ieteicam iegādāties smiltis vairumā, jo tās ir nepieciešamas lielos apjomos.

Skalotās smilts ieguve

Tik plaši pieejams materiāls kā smiltis tiek iegūts daudzviet Latvijā. Karjeros tās tiek rūpīgi attīrītas no piemaisījumiem, skalojot ar ūdeni. Skalotas karjeras smiltis pēc tehniskajiem parametriem nav sliktākas par upes smiltīm, kuras ir dārgākas.

Skalotās smilts izmaksas

Ir vērts pieminēt, ka optimālais būvdarbu izmantošanai paredzētais materiāls ir upes smiltis, tomēr skalotās smiltis daudz no tām neatšķiras, tomēr izmaksā lētāk. Karjeras smiltis tiek rūpīgi skalotas ar ūdeni. Tās tiek piedāvātas trīs frakcijās, kurām ir atšķirīgas izmaksas.

Skalotās smilts izmantošanas jomas

Piemaisījumu daudzums skalotās smilts sastāvā ir normas robežās, ja tas nepārsniedz piecu procentu atzīmi, kad javas konsistence ir pieņemama efektīvai izmantošanai. Jāatzīmē, ka standarta karjeras smiltīm, kas paredzētas celtniecības vajadzībām, piemīt diezgan zemas izmaksas. Tomēr vienmērīgās konsistences saglabāšanai ir nepieciešama nemitīga maisīšana, kā rezultātā rodas papildus materiālas izmaksas. Tas nozīmē, ka ir vieglāk un izdevīgāk nopirkt skalotas smiltis, lai neapdraudētu sagatavotās javas kvalitāti. To plaši izmanto būvniecības uzņēmumi, lai sagatavotu augstas kvalitātes betona maisījumus, keramikas flīžu ražotāji, pārklājumu šķīdumiem dekorēšanas laikā.

Jebkura apjoma mazgātas smilts piegāde

Mūsu uzņēmums jau sen pastāv tirgū, un ir gatavs neierobežotā daudzumā piegādāt skalotas smiltis gandrīz katru dienu. Lai veiktu pasūtījumu, jūs varat sazināties ar mums jebkurā dienas laikā. Smilts izsniegšana arī tiek veikta jebkurā klientam izdevīgā brīdī.