Konstantīns +371 26644612;

Pavasaris ir skaists gadalaiks!

Daba mostas pēc aukstās ziemas un pienāk labvēlīgs laiks kārtējai vasarnīcu sezonas atklāšanai. Tas ir laiks, kad aug pieprasījums pēc celtniecības materiāliem un melnzemes.


Melnzeme - tas ir augsnes tips, kas ir humusvielām bagāts un tieši tāpēc šī dabīgā augsne, kas piesātināta ar noderīgām vielām ir vienmēr pieprasīta. Šī viela - humusa skābe, kas atrodas šajā augsnē, satur daudzus barības elementus, un pateicoties tām, šīs melnzemes lietošana nākotnē labvēlīgi ietekmē dārzeņu un augļkoku ražu.
Mēs pievēršam lielu uzmanību augsnes kvalitātei un sekojam līdzi tās stāvoklim, tāpēc varat būt droši, ka mūsu melnzeme nodrošina lielāko auglību.
Kompānija Kastos piedāvā saviem klientiem iespēju iegādāties melnzemi ar piegādi uz ļoti izdevīgiem nosacījumiem, jo piegādājot melnzemi adresātam, visu pakalpojumu kompleksu - izvešanu un pārvadāšanu mēs veicam ar savu transportu.
Tāpat pie mums jūs varat pasūtīt tādus nepieciešamus būvmateriālus kā skalotas smiltis, šķembas, granti un oļus par pieņemamām cenām.
Lai detalizēti iepazītos ar mūsu piedāvājumu, kā arī melnzemes un būvmateriālu piegādes nosacījumiem, Jūs varat sazināties ar mums pa tālruni:
+371 282 555 42