Konstantīns +371 26644612;

Oļu izmantošana dārza labiekārtošanā

Jūsu dārzam ir nepieciešamas dažas pārmaiņas? Dažādas formas, izmēra un krāsas oļu izmantošana dārzā spēs palīdzēt šajā jautājumā.
Dārza labiekārtošanā visi vēlas īstenot interesantas idejas, bet darīt visu tā, lai nebojātu dabisko dārza ainavu. Lai to izdarītu, vislabāk ir izmantot vienkāršus materiālus. Viena no iespējām ir parasto oļu izmantošana. To dažādība ļauj realizēt jebkuru apdares ideju.

Celiņi

Neskatoties uz to, ka celiņu apdare, izmantojot oļus, tiek uzskatīta par plaši sastopamu metodi, šajā gadījumā var radīt unikālu celiņu izskatu, veidojot taisnus vai līkumainus celiņus. Ieteicamais likt oļus ar rievotu malu uz leju, lai palielinātu celiņu izturību. (tādejādi oļu pamata virsma veido ciešāku saikni ar cementa javu)

Dārza nodalīšana, puķu dobes

Oļu izmantošana puķu dobes, atsevišķu dārza daļu noformēšanā tiek uzskatīta par lielisku iespēju. Šajā gadījumā, ir iespējams norobežot nepieciešamo zonu, koncentrēt uzmanību uz dažiem objektiem.

Toveri un augu tvertnes

Āra augi, kas ir iestādīti lielās tvertnēs (tie paši toveri), rotāti ar oļiem, iegūst interesantu ierāmējumu, kā arī aizsardzību temperatūras samazinājuma laikā.

Mākslīgie dīķi

Dekoratīvie oļi bieži tiek izmantoti, noformējot teritorijas ap dīķi. Tādējādi dīķis izskatās vienkārši lieliski, nezaudējot savu dabisko izskatu. Kā arī oļi tiek izmantoti drenāžai. Veidojot dīķi, tam pievērš pietiekami daudz uzmanības. Turklāt tas atrisina citu uzdevumu - paslēpj dīķa inžiniertīklus.

Āra duša

Daudzi iekārto dārzā vasaras dušu, kas palīdzēs mazināt nogurumu un atvēsina karstā laikā. Šajā gadījumā, oļi lieliski apspēlē, piemēram, jūras tēmu.

Tās nebūt nav visas oļu izmantošanas iespējas dārza labiekārtošanas darbos, šeit viss ir atkarīgs no cilvēka iztēles, viņa domu lidojuma un fantāzijas. Turklāt staigāšana pa oļu celiņiem pozitīvi ietekmē veselību. Šī veida masāža ir efektīvāka par pastaigu pa smiltīm, zāli. Šajā gadījumā, tiek saistīti visi kāju receptori, masēti visi kāju punkti. Basām kājām pastaigājoties pa takām, var regulāri bezmaksas saņemt japāņu shiatsu stila masāžu.

Jūs varat iegādāties oļus mūsu uzņēmumā, un mēs tos piegādāsim, cik drīz vien iespējams.

Papildus mēs piedāvājam iegādāties: auglīgo melnzemi, granti, mazgātas smiltis un visu frakciju šķembas.

Lai iegūtu papildus informāciju par cenām, materiālu piegādes metodēm, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni: +371 282 555 42